„Част је наша имовина“

24.10.2020

Медаље за кадете Војне академије на такмичењу „Трофеј Београда"

Екипа Војне академије у Саватеу, учествовала је на такмичењу „Трофеј Београда“. Ово престижно такмичење одражано је у Клубу борилачких спортова „Кнез Лазар“ у Обреновцу. Екипу Војне академије представљала су три кадета.
У изизетно јакој конкуреницји, кадет Максимовић Немања у категорији до 80 килограма освојио је прво место и златну  медаљу,  кадет Милић Ђорђе у категорији до 85 килограма освојио је друго место и сребрну медаљу, док је кадет Новковић Филип  освојио треће место и бронзану медаљу, у категорији до 75 килограма.

Екипу Војне академије предводио је професор физичког васпитања вс Младен Ћорић и Дејан Гавриловић, тренер Kик-бокс и Савете клуба „Горан Остојић“, уједно и руководилац Кик-бокс секције Војне академије.
За најбољег тренера за сениоре на такмичењу „Трофеј Београда“ проглашен је професор физичког васпитања Војне академије вс Младен Ћорић.