latinica | english
HorSeparator

Насловна / Односи с јавношћу / Односи с медијима / Вести / Kaдет Војне академије шампион и вицешапион Балкана у атлетици

Вести
19. 07. 2017.   10:05:05

Kaдет Војне академије шампион и вицешапион Балкана у атлетици

На престижном атлетском првенству које се по седамдесет и шести пут, одржало у Новом Пазару и које је окупило квалитетне такмичаре из 16 репрезантација чланица Балканске атлетске федерације кадет Војне академије Стефан Вукадиновић, наступајући у оквиру репрезентације Србије, освојио је прво место у дисциплини штафета 4 x 400 метара.

Наиме, у поменутој дисциплини, кадет Стефан Вукадиновић предводио је репрезентацију Србије и тиме значајно допринео да екипа освоји златну медаљу. Поред овог наступа Вукадиновић је учествовао и у дисциплини трчања на 400 метара, те је том приликом као другопласирани прошао кроз циљ и освојио друго место, односно сребрну медаљу.

Успеси кадета Стефана Вукадиновића у атлетици, одавно су већ препознати како од домаће тако и од међународне спортске и стручне јавности, као и његов успех у полагању испита на редовним студијама у Војној академији, те стечени утисак ствара слику о испуњеном спортисти и квалитетном будућем официру Војске Србије.