Naslovna / Odnosi s javnošću / Odnosi s medijima / Vesti / Kadet Vojne akademije šampion i vicešapion Balkana u atletici

Vesti
19. 07. 2017.   10:05:05

Kadet Vojne akademije šampion i vicešapion Balkana u atletici

Na prestižnom atletskom prvenstvu koje se po sedamdeset i šesti put, održalo u Novom Pazaru i koje je okupilo kvalitetne takmičare iz 16 reprezantacija članica Balkanske atletske federacije kadet Vojne akademije Stefan Vukadinović, nastupajući u okviru reprezentacije Srbije, osvojio je prvo mesto u disciplini štafeta 4 x 400 metara.

Naime, u pomenutoj disciplini, kadet Stefan Vukadinović predvodio je reprezentaciju Srbije i time značajno doprineo da ekipa osvoji zlatnu medalju. Pored ovog nastupa Vukadinović je učestvovao i u disciplini trčanja na 400 metara, te je tom prilikom kao drugoplasirani prošao kroz cilj i osvojio drugo mesto, odnosno srebrnu medalju.

Uspesi kadeta Stefana Vukadinovića u atletici, odavno su već prepoznati kako od domaće tako i od međunarodne sportske i stručne javnosti, kao i njegov uspeh u polaganju ispita na redovnim studijama u Vojnoj akademiji, te stečeni utisak stvara sliku o ispunjenom sportisti i kvalitetnom budućem oficiru Vojske Srbije.