ћирилица | english
Mailing lista
Vaš e-mailВаш еМаил...
Kod sa slike
Prijavi se

generiši novi kod
HorSeparator

Naslovna / Rezultati

Rezultati

ATLETIKA

VOJNI VIŠEBOJ

ODBOJKA

ORJENTIRING

PLIVANjE

STONI TENIS

STRELjAŠTVO

FUTSAL

DžUDO

 

 

 

ATLETIKA                                                                                                povratak na vrh

 muškarci


  1. mesto - Perović Stefan - Vojna gimnazija - 551cm

  Skok u dalj - 2. mesto - Mikić Lazar - KoV - 546cm

  3. mesto - Babić Dejan - Vojna gimnazija - 539cm


  1. mesto - Jovanović Vladan - Logistika - 00:11:23

 100 metara -
 2. mesto - Kokotović Mišo - V i PVO - 00:11:91

  3. mesto - Petrović Stefan - Vojna gimnazija - 00:12:17

  1. mesto - Živković Darko - Logistika - 00:54:04

 400 metara
 2. mesto - Simonović Milan - Vojna ginazija - 00:54:36
  3. mesto - Milovanović Veljko - Vojna gimnazija - 00:58:92

  1. mesto - Milosavljević Aleksandar - Logistika - 9:53:37

 3000 metara
 2. mesto - Ćirković Aleksandar - Vojna gimnazija - 10:32:02

  3. mesto - Stamenković Ivan - Logistika - 10:42:34

 devojke


  1. mesto - Ikonić Pavelina - Logistika - 00:15:01

 100 metara - 2. mesto - Aleksić Gorica - Logistika -00:16:42

  3. mesto - Radovanović Radica - Logistika 00:16:97


  1. mesto - Đorđević Slađana - V i PVO - 01:34:38
 400 metara -
 2. mesto - Radovanović Dušica - Logistika - 01:36:04

  3. mesto - Đokić Milena - V i PVO - 01:37:69

  1. mesto - Jovanović Nevena - KoV - 14:28:84

 3000 metara -
 2. mesto - Jovanović jelica - KoV - 14:33:82

  3. mesto - Petković Milica - V i PVO - 14:48:22



 VOJNI VIŠEBOJ                                                                                   povratak na vrh

 muškarci

 1. mesto - Tošić Branislav


 2. mesto - Pavlović Ivan


 3. mesto - Zorzić Toma



 ekipno

 1. mesto - bataljon V i PVO i Mornarica


 2. mesto - bataljon KoV


 3. mesto - bataljon Logistike



 ODBOJKA                                                                                                povratak na vrh

 muškarci

 1. mesto - bataljon KoV


 2. mesto - Vojna gimnazija

 3. mesto - bataljon Logistike



 ORJENTIRING                                                                                       povratak na vrh

 muškarci

 1. mesto - Mijailović Vukašin

 2. mesto - Dokmanović Dragan

 3. mesto - Roksandić Stevan


 devojke

 1. mesto - Marković Marija


 PLIVANjE(pojedinačno)                                                                  povratak na vrh

 muškarci

  1. mesto - Milutinović Đorđe

 50m leptir -
 2. mesto - Lončar Ljubiša
  3. mesto - Lalić Batrić


  1. mesto - Popović Marko

 50m prsno -
 2. mesto - Milenković Nikola

  3. mesto - Mišić Nikola


  1. mesto - Roćenović Vladimir
 50m leđno -  2. mesto - Zdravković Milan

  3. mesto - Nikolić Aleksandar


  1. mesto - Tomić Nenad
 50m sa puškom -
 2. mesto - Škrbić Stevan

  3. mesto - Lazović Marko


  1. mesto - Vujčić Stevan

 100m slobodno -
 2. mesto - Sokolov Aleksandar
  3. mesto - Mladar Viktor


  1. mesto - ekipa Logistike

 4x100m slobodno -  2. mesto - ekipa KoV-a

  3. mesto - ekipa V i PVO i Mornarice


 devojke


  1. mesto - Golubović Svetlana

 50m prsno -
 2. mesto - Petković Milica

  3. mesto - Miletić Jelena



  1. mesto - Lalić Jelena

 100m slobodno -
 2. mesto - Krnjeta Anja

  3. mesto - Jovanović Nevena


PLIVANjE(ekipno)                                                                             povratak na vrh

 

muškarci

 

 1. mesto - bataljon V i PVO i Mornarice


 50m sa puškom -

 2. mesto - bataljon Logistike


 

 3. mesto - bataljon KoV



 

 1. mesto - bataljon Logistike


 100m slobodno -

 2. mesto - bataljon KoV


 

 3. mesto - bataljon V i PVO i Moranrice



 

 1. mesto - bataljon Logistike


 4x100 slobodno -

 2. mesto - bataljon KoV


 

 3. mesto - bataljon V i PVO i Mornarice




 STONI TENIS                                                                                povratak na vrh

muškarci

 1. mesto - Mitrović Lazar


 2. mesto - Surla Igor


 3. mesto - Mandić Bojan



  TENIS
 1. mesto - Mandić Bojan

 2. mesto - Zečević Marko

 3. mesto - Milosavljević Filip


 STRELjAŠTVO                                                                           povratak na vrh

 muškarci

 

 1. mesto - kapetan Milovanović Slobodan


 pištolj

 2. mesto - student Simić Miljan


 

 3. mesto - kapetan Pajić Njegoš



 

 1. mesto - student Dizija Nenad


 automatska puška    

 2. mesto - poručnik fregate Miljković Srđan


 

 3. mesto - potporučnik Ranković Boban



 devojke

 

 1. mesto - student Sarić Gordana


 pištolj   

  2. mesto - vojnik po ugovoru Stefanović Ružica


 

 3. mesto - student Milosavljević Milica



 

 1. mesto - Radovanović Sandra


 automatska puška

 2. mesto - Tadić Ana


 

 3. mesto - Mrđa Vanja



EKIPNO
 

 1. mesto - bataljon KoV

 pištolj 2. mesto - Vojna gimnazija

  3. mesto - bataljon V i PVO i Mornarica


FUTSAL                                                                                               povratak na vrh

 1. mesto -bataljon Logistike


 2. mesto - bataljon KoV


 3. mesto - bataljon V i PVO i Mornarice




 DžUDO(pojedinačno)                                                                              povratak na vrh

 muškarci


 do 66kg

  1. mesto - Petrović Petar


 

  2. mesto - Ilić Zoran



 

  1. mesto - Kanjevac Nenad


 do 73kg

  2. mesto - Fejsov Nikola


 

  3. mesto - Krupljanin Feđa


    3. mesto -Roksandić Miloš


 

  1. mesto - Maraš Mirko


 do 81kg

  2. mesto - Vukičević Obrad


 

  3. mesto - Đorđević Stefan


   3. mesto - Vereš Viktor


 

  1. mesto - Papović Marko


 do 90 kg

  2. mesto - Stanković Marjan


 

  3. mesto - Popović Bojan



  do 100kg

  1. mesto - Đorđević Miloš



  2. mesto - Stašin Milan



 

  1. mesto - Milić Nemanja


 + 100kg

  2. mesto - Mastilović Vladan


 

  3. mesto - Švonja Igor


   3. mesto - Smiljanić Ilija


 DžUDO (EKIPNO)                                                                                    povratak na vrh

muškarci

 1. mesto - bataljon KoV


 2. mesto - bataljon Logistike


 3. mesto - bataljon V i PVO i Mornarica




HorSeparator
VOJNA AKADEMIJA
Pavla Jurišića Šturma 33, 11000 Beograd
Tel: 011/3603-247, 011/3603-331; Faks: 011/3005-190
E-pošta: office@va.mod.gov.rs
Naslovna Pošalji prijatelju Mapa sajta Štampaj Naslovna Naslovna